Тепих со дезен на шах

Димензии: 100 x 150

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: 01028 Category: Tags: , ,

Description

Одличен начин како да го дополните изгледот на детската соба на вашето најмило.

Additional information

Боја

Бела, Жолта