Тепих со авионче

Димензии: 100 x 150

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: 01029 Category: Tags: , ,

Description

Одличен начин како да го надополните изгледот на детската соба на вашето најмило. Продукт од Pilsan, квалитетот е загарантиран.

Additional information

Боја

Жолта, Сина