Тепих во розева боја

2,640.00ден

Димензии: 100 x 150 см.

SKU: 01027 Category: Tags: , ,

Description

Тепих кој може совршено да ја комплетира собата на секоја млада дама. Производот е од брендот Pilsan, квалитетот е загарантиран.